Recenzja - Garnier BB cream do cery tłustej i mieszanej

Dziś postanowiłam napisać Wam recenzję BB cream Garniera. Wiem, że tych recenzji jest już pełno w internecie, ale chciałam dorzucić swoje trzy grosze ;)
Słyszałam wiele dobrych opinii tym produkcie, dlatego postanowiłam go nabyć. Z racji tego, że moja cera jest tłusta (zwłaszcza w strefie T), wybrałam BB cream do cery mieszanej i tłustej w odcieniu medium.
BB cream 5w1 spełnia kilka funkcji, czyli wg producenta:
- nawilża,
- zapobiega błyszczeniu i matuje,
- maskuje pory i niedoskonałości,
- wyrównuje koloryt skóry i nadaje skórze zdrowy blask,
- chroni przed promieniami UV - SPF 20.
Krem ma bardzo przyjemną w dotyku, płynną konsystencję, łatwo rozprowadza się na skórze twarzy i ma całkiem niezłe krycie. Przy powazniejszych niedoskonałościach skóry prooducent zaleca dwukrotną aplikację kremu. W moim przypadku krycie jest idealne (nie mam widocznych niedoskonałości), natomiast jeśli chodzi o matowienie skóry, to podczas robienia makijażu krem spełnia swoje zadanie, ale po około 4 godzinach moje czoło zaczyna się błyszczeć. W związku z tym jest to element, który nie do końca mnie satysfakcjonuje.
Muszę przyznać, że krem jest bardzo wydajny. Ja swój kupiłam jakoś w połowie września i nadal z niego korzystam.
Za cenę ok 20 zł otrzymujemy zgrabne opakowanie o pojemności 40 ml.
Ogólnie jestem z produktu bardzo zadowolona. Na pewno kupię następne opakowanie, gdy to mi się skończy, chociaż myślę, że szybko to nie nastąpi ;)

Popularne posty