Recenzja - Pantene Volume & Booster żel

Cześć, jak wspominała w poprzednich postach, dziś zamierzam przedstawić Wam pewien specyfik do włosów, mianowicie żel do stylizacji włosów cienkich zwiększający ich objętość - Pantene Volume & Booster. Jest to żel w spray'u. Buteleczka zawiera 150 ml płynu o przyjemnym zapachu. Cena tego żelu to ok. 20 zł.
Żel ten stosuję od ok. miesiąca. Spryskuję nim poszczególne partie włosów od nasady, gdy są wilgotne, a nastepnie układam wedle uznania. Produkt ten zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Otów moje włosy wydają się naprawdę o wiele gęściejsze i bardziej uniesione niż są w rzeczywistości. Oprócz tego mam spokój z układaniem włosów przez 2-3 dni.
Konsystencja produktu jest dosyć lekka, jednak nie należy przesadzać z ilością żelu, jaką nałożymy na włosy, gdyż wówczas może pojawić się problem z ich rozczesaniem i niestety wyszarpiemy sobie troche włosów. Należy pamiętać, że jest to żel, więc ma podobne właściwości jak inne żele, mające stałą konsystencję (np. w tubkach), czyli, że może odrobinę sklejać włosy. Jednak po ułożeniu fryzury i odpowiednim wyczesaniu włosów problem ten znika i możemy cieszyć się bujną czupryną. Z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt osobom, które tak jak ja mają cienkie i delikatne włosy, a chciałyby optycznie zwiększyć ich objętość.

Powyższe jest tylko moją opinią i w żaden sposób nie jest ona sponsorowana przez producenta.

Popularne posty