Warsztat wizażu

Hej! Jak wspominałam jakiś czas temu w poście z zapowiedzią, w zeszłym tygodniu byłam na warsztacie wizażu zorganizowanym przez Splot Artystyczny. Warsztat prowadzony był przez wizażystkę - Kamilę Samselską. Grupa był mała - tylko 5 osób, w związku z czym łatwiej się pracowało i wszystko było dużo bardziej przystępne i dostępne. Warsztat przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Rozpoczęły go rozmowy na temat pielęgnacji cery. Następnie Kamila na każdej z nas wykonała makijaż dzienny jednego oka, po czym musiałyśmy same zrobić drugie oko. Natępnie sytuacja się powtórzyła, jednak tworzyłyśmy makijaże wieczorowe. Na koniec porozmawiałyśmy jeszcze o modelowaniu twarzy.Sponsorem warsztatu była nowa na rynku polskim brytyjska firma kosmetyczna - Proto-col, wytwarzająca kosmetyki (zarówno do makijażu, jak i pielęgnacyjne) naturalne, mineralne. Każda z uczestniczek otrzymała komplet pędzli oraz błyszczyk z lampką LED. 
 
 

Same warsztaty były bardzo profesjonalnie przeprowadzone, przebiegły w miłej atmosferze i osoby, które nie miały styczności z makijażem mogły się sporo nauczyć. Ja niestety aż tak bardzo nie skorzystałam z tego, aczkolwiek fajnie było posiedzieć z kilkoma dziewczynami, pogadać o kosmetykach i trochę się pomalować. 

Niestety spotkanie to przypłaciłam łagodnym zapaleniem spojówki :( Niemniej jednak, zaliczam ten warsztat do udanych i myślę, że jeśli zostanie zoganizowana kolejna część (dla zaawansowanych) to wezmę w niej udział. 
Splot Artystyczny to bardzo ciekawa inicjatywa. Mają w ofercie różnego rodzaju warsztaty artystyczne - w tym kursy szycia, projektowania mody, haftu, przygotowywania eko kosmetyków, malarstwa i rysunku, ceramiczne oraz wiele, wiele innych. Polecam z czystym sumieniem. Każda z Was na pewno znajdzie coś dla siebie.

Dodaj napis

Popularne posty