Fotograficzne podsumowanie miesiąca - marzec 2015

Hej! Marzec już za nami. Był to dla mnie bardzo udany miesiąc. Udało mi się zrealizować kilka zachcianek z mojej "wish list", o której pisałam TUTAJ (podsumowanie tego tematu pojawi się na blogu prawdopodobnie dopiero pod koniec roku, no chyba że wcześniej je wszystkie zrealizuję), zawodowo też mi się układa, więc chyba nie ma co narzekać ;)
Jeśli macie ochotę dowiedzieć się jak po krótce wyglądał mój marzec, to zapraszam do oglądania. Niestety jedna z zaplanowanych wycieczek się nie odbyła. Miałam jechać ze znajomymi do Belgii oraz do Włoch. Ten drugi wyjazd niestety nie wypalił (razem z A. rozchorowaliśmy się i niestety musieliśmy odpuścić:( ). Reszta miesiąca była dużo bardziej udana ;)

Zakupy :D - bardzo wygodne botki
Hmmm, to zdjęcie chyba mówi samo za siebie ;)
 Zima wiosną... chyba nic już nas nie zaskoczy...
 No to lecimy do Belgii...
i lądujemy na lotnisku Charleroi w Brukseli
W pociągu z lotniska do centrum Brukseli
 Muzeum lotnictwa w Brukseli
Taaa ;) głębokie myśli wypisane na drzwiach kabiny toaletowej w knajpie, która miała do wyboru 2.500 różnych piw z całego świata ;)
 Pamiątka z wyjazdu ;)
 
Jeśli macie ochotę na obejrzenie większej ilości zdjęć z mojej wycieczki do Belgii to zapraszam TUTAJ.

To zdjęcie zostało zrobione na 24 piętrze warszawskiego wieżowca podczas częściowego zaćmienia słońca. Widno, prawda? ;)
No to witamy wiosnę: truskawki, banany, ananasy, pomarańcze, bita śmietana i czekolada... mmmmniam!
Piękny wiosenny dzień na Placu Zamkowym
Wernisaż włoskiej marki Ville Venete w salonie meblowym Recamiere na ul. Wilczej. Mogłabym mieć takie mebelki, są piękne, szkoda tylko że tak dużo kosztują ;)

A jak Wam minął ten miesiąc? Mam nadzieję, że był równie udany jak mój.

Popularne posty