Fotograficzne podsumowanie miesiąca - kwiecień 2015

Hej! Jejku, jak ten czas szybko leci. Już prawie połowa maja, a ja jeszcze nie miałam okazji napisać żadnego postu w tym ani w poprzednim miesiącu, za co bardzo przepraszam ;) Jednak podsumowanie kwietnia na fotkach musi się tu znaleźć. Coś pogoda nie może się w tym roku ustabilizować, deszcz (chłodne dni) i słońce (upalne dni) na przemian, to nie jest ciekawa atmosfera. Czy Wy też kiepsko reagujecie na takie gwałtowne zmiany pogody? Ja jestem ciągle jakaś śpiąca i zmęczona. Czekam na moment, kiedy wreszcie będzie taka prawdziwa wiosna. Może wtedy łatwiej będzie wszystko ogarnąć ;)
Jeśli macie ochotę, to zapraszam do obejrzenia fotek. Polecam przejrzeć post do końca, bo znajdziecie tam niespodziankę :)

Czasem trzeba się odstresować ze znajomymi :)
Wycieczka do Krynicy Morskiej


Kwitnące magnolie w Parku Skaryszewskim
Na paznokciach wiosna już zagościła
Mniammmm :) Pychota - owoce z orzechami, pszenicą w miodzie, płatkami gorzkiej czekolady i bitą śmietaną
Mecz piłki ręcznej - całkiem fajna atmosfera, chociaż szczerze mówiąc, wolałabym obejrzeć mecz siatkówki
 
Stadion Narodowy wieczorową porą
Popołudniowe korki dają się we znaki... niestety trzeba szukać rozrywki na nudę w samochodzie ;)

A teraz czas na niespodziankę! Planuję zorganizować konkurs z fajnymi nagrodami kosmetycznymi. Myślę, że do końca miesiąca informacja powinna się pojawić na blogu. Zapraszam więc do śledzenia oraz wzięcia w udziału w tym konkursie. Powoli przygotowuję paczuszki z nagrodami a w między czasie obmyślam, co by tu Wam zaserwować ;) 
Do następnego!


Popularne posty