Korektory

Hej! Nadszedł czas na analizę korektorów. W swojej kolekcji mam czy też miałam kilka różnych korektorów. Jest to spowodowane w szczególności tym, że mam dosyć ciemne i widoczne cienie pod oczami. Szukam więc jakiegoś dobrze kryjącego korektora. Czasami zdarzą się też jakieś wypryski, które dobrze jest ukryć. W poście tym przedstawię Wam kilka z korektorów, które używałam bądź nadal używam.
 

Essence Forget it! 3 w 1 concealer - paleta korektorów - cena ok. 12 zł, 3,5 g
Jest to zestaw trzech korektorów: różowy ma zamaskować sińce pod oczami; zielony - różncego rodzaju zaczerwienienia i pęknięte naczynka; beżowy - do ukrycia innych różnych niedoskonałości. Korektory są całkiem wydajne, nieźle się sprawdzają w zastosowaniu, natomiast aplikacja, czy też wydostanie korektora z opakowania może być kłopotliwe dla posiadaczek długich paznokci.
 
 
Essence Stay All Day 16h Longlasting Concealer - korektor w płynie - cena ok. 11 zł, 7 ml
Korektor pod oczy w płynie, aplikowany za pomocą pędzelka. Ma całkiem dobre krycie, chociaż nie do końca jestem z tego zadowolona, ponieważ niestety nie kryje moich cieni w 100%. Jego plusem jest natomiast to, że nie roluje się i nie zbiera w zagłębieniach.
 
Essence Pure Skin Anti-Spot Coverstick - korektor w sztyfcie - cena ok. 10 zł, 5 g
Łatwy w aplikacji, matujący i antybakteryjny korektor w sztyfcie. Skutecznie kryje niedoskonałości skóry twarzy - przebarwienia, wypryski, zaczerwienienia.
 
 
 
 
 
 
Essence I love Stage - baza pod cienie i korektor - cena ok. 15 zł, 10 ml
Jest to przede wszystkim baza pod cienie do oczu, jednak spokojnie można jej używać jako korektora pod oczy. Baza sprawia, że cienie dobrze i szybko rozprowadza się na powiece. Przedłuża ich żywotność i zapobiega rolowaniu się cieni. Dzięki niej, makijaż oczu przez cały dzień pozostaje tam, gdzie został umieszczony.
 
 
 
 
 
Yves Rocher Couleurs Nature Korektor rozświetlający - cena 38 zł, 1,5 ml.
Korektor rozświetlający pod oczy, który ma również maskować sińce pod oczami. Jak dla mnie jest trochę za ciężki i niestety bardzo się odznacza pod oczami. Skóra wokół oczu wyglada, jakby została potraktowana jakąś maścią, którą trudno rozsmarować. Aplikacja jest łatwa i wygodna - za pomocą pędzelka. Korektor wypływa po przekręceniu końcówki sztyftu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rossmann, Rival de Loop, Hydro, Getoner Augen-Roller Concealer 4in1 Natural - cena ok. 9 zł, 10 ml
Korektor pod oczy z kofeiną pod postacią roll-on. Jego zadaniem jest schłodzenie, nawilżenie i rozświetlenie skóry oraz zamaskowanie cieni pod oczami. Z tego produktu jestem średnio zadowolona. Kulka w korektorze się dosyć często "zacina" i trzeba się chwilę nią pobawić, żeby coś wydobyć. A gdy już coś wypłynie to rozlewa się na dużym obszarze wokół samej kulki. Kryciem cieni pod oczami też nie powala. Na pewno przyda się na letnie dni, kiedy chłodny aplikator ostudzi ciepłą skórę i przyniesie jej ulgę zwłaszcza po opalaniu ;)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jakie są Wasze doświadczenia z korektorami? Macie jakieś ulubione, które dobrze się sprawują? Co możecie polecić?

Popularne posty