Recenzja - płyn do demakijażu Pur Bleuet Yves Rocher

Hej!

Dziś chciałam Wam przedstawić moją opinię na temat płynu do demakijażu oczu wrażliwych z firmy Yves Rocher. Płyn, o którym mowa to Pur Bleuet. Kiedyś przez bardzo długi czas nie używałam do zmywania makijażu oczu żadnego płynu. Zwykle korzystałam z wody i mydła. Jednak pewnego razu postanowiłam, że nadszedł czas, żeby wypróbować coś przeznaczonego do tego celu. W ofercie Yves Rocher znalazłam płyn z dodatkiem wody z bławatka do oczu wrażliwych. Używam go już od dłuższego czasu, ostatnio bowiem zamówiłam 3 buteleczkę.
 
Producent zapewnia, że jest to produkt testowany pod kontrolą okulistyczną, nie zawiera parabenów i jest przeznaczony dla oczu wrażliwych oraz osób noszących soczewki. Przyznaję, że spełnia swoje zadanie. Ma przyjemną konsystencję i zapach. Wystarczy przyłożyć wacik nasączony płynem do oka i odczekać kilka sekund, a makijaż znika jak za pociągnięciem magicznej różdżki ;). Ja jestem z tego produktu bardzo zadowolona. Nie powoduje u mnie żadnych podrażnień. Oko jest oczyszczone i odświeżone.
Produkt sprzedawany jest w buteleczce o pojemności 150 ml w cenie 18 zł, jednak często są promocje i można go kupić za niecałe 13 zł.
 

Popularne posty