Weekendowe Szaleństwo Zakupów 5-6.10.2013

Hej! Jakiś czas temu pisałam Wam o rabatach do różnych, różnistych sklepów stacjonarnych i internetowych w ramach akcji Szaleństwo Zakupów oferowanych przez pismo InStyle, ale także Elle. Akcja w większości sklepów trwała w weekend 5-6 października, chociaż jest kilka takich, które mają dłuższy okres promocyjny. Z drobnym opóźnieniem prezentuję moje małe "szaleństwo zakupów". Niestety z racji tego, że muszę pisać tę cholerną pracę licencjacką, nie miałam za dużo czasu na chodzenie po sklepach. Udałam się tylko do drogerii Hebe oraz do H&M. W Hebe skorzystałam z rabatu na kosmetyki Bell (kupiłam pomadkę i błyszczyk) oraz Eveline (wzięłam odżywkę diamentową - pewnie zrobię recenzję).

Błyszczyk Bell Glam Wear w kolorze 037 (bardzo ładnie pachnie :) )Pomadka-błyszczyk Bell Glam & Sexy w odcieniu 45


Odżywka diamentowa do paznokci Eveline

Jeśli zaś chodzi o H&M to wykorzystałam dwie karty rabatowe (o wartości 20 zł) i kupiłam jesienny płaszczyk w odcieniach szarości i czerni i do tego, dla ożywienia, łososiowy komin z cekinkami.


Żałuję, że nie mogłam trochę więcej zaszaleć ;), ponieważ chciałam jeszcze zajrzeć do m.in. New Yorkera, no ale cóż, tak to bywa ;)
A jak tam Wasze szaleństwa? Kupiłyście coś ciekawego?

Popularne posty