Projekt - La Rosalina

Hej! Ten post będzie troszkę inny. Ostatnio postanowiłam, że pobawię się trochę w dziedzinie handlu. Jest to ten projekt, o którym wielokrotnie wspominałam od jakiegoś czasu na blogu i to w związku z tym tak długo mnie tu nie było. Mam nadzieję, że moje działania zostaną wynagrodzone ;)
Nawiązałam współpracę z włoską firmą produkującą ubrania wyłącznie 100% made in Italy, z najlepszej jakości tkanin - głównym materiałem jest jedwab, ale występują też ubrania z bawełny i tkanin elastycznych, takich jak elastan czy poliester. Mam zatem ogromną przyjemność przedstawić Wam te wspaniałe produkty. Gwarantuję najlepszą jakość ubrań i dodatków. Są one w 100% oryginalne i fabrycznie nowe. Mam nadzieję, że znajdziecie wśród nich coś dla siebie. W chwili obecnej w sklepie znajdziecie tylko ubrania, jednak nie zamierzam się do tego tylko ograniczać. Planuję bowiem poszerzyć asortyment o dodatki - biżuterię, torebki - a także kosmetyki. Już niedługo będą do nabycia np. kosmetyki marki KIKO. W razie jakichkolwiek pytań, piszcie tutaj w komentarzach lub przez wiadomość na Allegro. Odpowiem na każde nurtujące Was pytanie.
Polecam i zachęcam do zakupów :)

La Rosalina Moda Italiana

Dodatkowo zachecam do obserwowania mojego drugiego bloga, na którym umieszczać będę nowości pojawiające się w sklepie La Rosalina. Dzięki niemu będziecie zawsze na bieżąco z moją ofertą. Życzę udanych zakupów!


Pozdrawiam!

Popularne posty