Świąteczne prezenty

Hej! Co prawda święta skończyły się już dwa tygodnie temu, więc ten post jest trochę spóźniony, ale jak to mówią "lepiej późno niż później" ;). Pod choinką znalazłam kilka pakunków od Mikołaja ;) Co prawda czasy, gdy jako dziecko dostawało się masę prezentów (głównie słodycze i książki) już minęły i teraz prezenty, które dostaję są raczej skromne, ale prezent to prezent i niezależni od tego, co to jest, zawsze cieszy. Tak więc oto, co znalazłam pod choinką w tym, to znaczy w zeszłym roku.

Kosmetyki:
1. Olay Essentials Complete (na dzień i na noc)
2. Woda perfumowana Le Jardin d'Amour. Jedna buteleczka na dzień, druga na noc; każda po 30 ml. Bardzo fajny pomysł na opakowanie, ale zapach niestety taki trochę "babciny". No zobaczymy jak będzie się utrzymywał na skórze, jeszcze nie miałam okazji wypróbować.
3. Apart Natural - kremowy żel pod prysznic. Nie miałam jeszcze do czynienia z tą marką, więc w sumie dobra okazja na wypróbowanie czegoś nowego. A że ja jestem trochę uzależniona od żeli do mycia...

Książki:
1. Kalendarz na 2015 r. Beaty Pawlikowskiej. Na każdy dzień jakaś złota myśl, oprócz tego różne przepisy, informacje o festiwalach, imprezach, itp. Bardzo pomysłowe :)
2. Paulina Młynarska i Dorota Wellman "Kalendarzyk niemałżeński". Opis ze strony Empiku: "Porozmawiajmy o tym, co dla nas ważne. Najlepiej przy lampce czerwonego wina i kawałku czekoladowego ciasta, które na pewno nie pójdzie nam w biodra. "Kalendarzyk niemałżeński" to szczere rozmowy i bardzo osobiste listy. To także pochwała przyjaźni między kobietami. Książka, która powinna trafić do rąk każdej Polki - matki i singielki, tradycjonalistki i feministki, perfekcyjnej pani domu i tej mniej doskonałej. Dorota Wellman i Paulina Młynarska rozmawiają o dzieciach i facetach, o swoich lękach, błędach, straconych szansach i dawnych miłościach, a także o piekle, które kobiety gotują innym kobietom."
Może być ciekawe. Przeczytamy, zobaczymy ;) 
Może już nie będę Was pytać o Wasze prezenty, bo trochę czasu od świąt minęło, ale jak macie ochotę, to podzielcie się w komentarzach.

Popularne posty